Zabawa w dużej grupie

Zabawa na sali Madagaskar to świetna propozycja dla szkół i przedszkoli. Jest to idealny prezent na Dzień Dziecka, Mikołajki, zabawy w ferie czy urozmaicenie czasu. Do naszej sali zapraszamy zatem także grupy zorganizowane – za takie rozumiemy grupę powyżej 10 Pociech.

Dla grup przygotowaliśmy specjalną, bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Dla Państwa wygody grupy przyjmujemy w godzinach otwarcia szkół i przedszkoli – między godziną 9 a 15.

W grupie raźniej

Pobyt grupy zorganizowanej to 2 godziny spędzone na zabawach, warsztatach i konkursach. To od Państwa zależy, jak Dzieci spędzą ten czas w Madagaskarze. Maluchy mogą w pełni korzystać ze wszystkich zabaw, jak również istnieje możliwość zaaranżowania zabawy z naszym animatorem, który kompleksowo zorganizuje całe zajęcia.

Nasz animator zadba nie tylko o doskonałą zabawę, lecz również o edukację i rozwój Dzieci. Zajęcia z animatorem będą w pełni dostosowane do wieku i umiejętności naszych małych Gości.

P1030398


Cennik dla grup zorganizowanych

  • opłata wynosi 13 zł/dziecko za 2 godziny zabawy
  • opłata obejmuje bilet wstępu na salę zabaw

Dodatkowe informacje

  • prosimy o telefoniczne lub osobiste rezerwacje najpóźniej dzień przed planowanym przyjściem grupy, przy rezerwacji prosimy o podanie liczebności grupy
  • na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT
  • przy korzystaniu z sali zabaw przez grupy zorganizowane obowiązuje Regulamin korzystania z sali zabaw Madagaskar

Zabaw się razem z nami

Napisz do nas!