Sala zabaw Madagaskar – frajda dla najmłodszych

Sala zabaw Madagaskar zlokalizowana na warszawskim Grochowie działa od 2011 roku. Powstała z myślą o najmłodszych Klientach, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i świetną zabawę pod okiem kreatywnej i wykwalifikowanej kadry opiekunów.

Na ponad 220 m2 stworzyliśmy dziecięcy świat, który poprzez zabawę wspomaga wszechstronny rozwój psychomotoryczny Maluchów, a przy tym daje możliwość odpoczynku Rodzicom.

Madagaskar cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych małych Klientów, dlatego otworzyliśmy drugą salę zabaw w Otwocku, do której serdecznie zapraszamy!


Bezpieczny plac figli dla dzieci

Przygotowaliśmy moc atrakcji dla wszystkich Dzieci do 12 roku życia – uczniów i przedszkolaków. Sala jest dostępna także dla niemowląt, które w naszej sali bawią się bezpłatnie.

Chcąc zadbać o rozwój i rozrywkę najmłodszych Pociech, stworzyliśmy miejsce kolorowe i pełne atrakcji, a przy tym w pełni bezpieczne i zgodne z obowiązującymi przepisami. Sala zabaw Madagaskar posiada liczne niespodzianki, takie jak dwupoziomowa konstrukcja z basenem wypełnionym piłeczkami, zjeżdżalnie, liny, tunele, oraz całą masę gier edukacyjnych i zręcznościowych. Zabawy w naszej sali będą dla każdego Malucha niezapomnianymi chwilami.


Zabawa dla dzieci, dla rodziców relaks

Nie zapomnieliśmy także o Rodzicach, którzy czekają aż ich pociechy wyszaleją się w naszej sali zabaw. Zadbaliśmy o to, aby również im zapewnić należyty wypoczynek. Rodzice mogą poświęcić czas na relaks, czytając gazety, popijając aromatyczną kawę czy zajadając słodkości w naszej kawiarni.

Rodzice mogą również do woli surfować po Internecie – w całym Madagaskarze zapewniamy bezpłatny dostęp do sieci WiFi.


Zobacz ofertę naszej sali zabaw!

Oferta sali