Przyjęcia w domu i plenerze

Najlepsza impreza to taka, z której żal wychodzić. Dlatego by uniknąć smutku i płaczu małych Imprezowiczów, organizujemy również wszelkiego rodzaju imprezy poza salą zabaw Madagaskar przez cały rok. Do tej pory organizowaliśmy przyjęcia w domach i w centrach handlowych jako akcje promocyjne. W lato natomiast chętnie organizujemy eventy plenerowe czy w ogrodach naszych Klientów.


Organizujemy:

  • chrzciny
  • urodziny
  • komunie
  • festyny i pikniki
  • kącik zabaw dla dzieci na weselach
  • wszelkie imprezy, które wymagają bajkowej oprawy

Od atrakcji do zabawy

Występy klaunów, warsztaty plastyczne, malowanie buziek, olimpiady sportowe, bal księżniczek to tylko niektóre z przygotowanych scenariuszy imprez. Jesteśmy w stanie spełnić marzenia każdego Dziecka.

Nowe wyzwania nie stanowią dla nas żadnego problemu. Dzięki kreatywnym i pomysłowym animatorom zaaranżujemy każdą imprezę tematyczną. Zapewniamy wszelkie akcesoria potrzebne do imprezy przyjęcia. Nasi mali Klienci i ich Opiekunowie muszą zabrać ze sobą tylko dużo energii i dobry humor.

Animacje do wynajęcia

Nasza oferta organizacji imprez to idealna propozycja dla Dzieci, jak również Rodziców, Opiekunów, firm, przedszkoli i każdego, kto chce zorganizować imprezę dla Maluchów. Zapewniamy kompleksową aranżację przyjęcia, biorąc pod uwagę oczekiwania i możliwości naszych Klientów.

Cennik imprez domowych i plenerowych ustalany jest indywidualnie z każdym Klientem. Dopasowujemy scenariusz eventu do konkretnego budżetu, warunków pogodowych/lokalowych oraz  sugestii zabawy.

sala zabaw

SONY DSC


Sprawdź szczegóły oferty

Skontaktuj się z nami